قیمت کنسانتره آلبالو

بهترین قیمت کنسانتره آلبالو بریکس 65 پارس فراور

در سال 1401 با افزایش تورم جهانی قیمت انواع کنسانتره میوه و پوره میوه نیز افزایش داشته است. این در حالی است که قیمت کنسانتره میوه هر ساله افزایش قیمت نسبی با توجه به خرید میوه تازه از کشاورزان داشت. یکی از نگرانی های حوزه آب میوه و نوشیدنی این روزها افزایش قیمت کنسانتره آلبالو بریکس 65، انار ، تمشک، سیب ، زرشک ، پرتقال ، انگور سفید و قرمز است.

استعلام آسان قیمت روز کنسانتره میوه پارس فراور

در این سایت متعلق به شرکت مهام نوش پارس فراور که اولین و معتبرترین شرکت میوه جات فراورده سازی ایران محسوب می شود به صورت تخصصی در مورد تولید و فروش کنسانتره میوه و پوره میوه جات فعالیت می شود.

قیمت کنسانتره میوه پارس فراور در حوزه صادرات با در نظر گرفتن حق العمل معامله گران و تاجران گرامی انجام می شود. یک فرصت ویژه جهت فعال اقتصادی صنعت غذایی فعال در کشور های پر جمعیت و نسبتاً گرم مانند هند بنگلادش اندونزی مالزی کاستاریکا پرو ونزوئلا و بسیاری از کشورهای نزیدیک به ایران که با نهایتاً تنی 50 دلار افزایش قیمت بابت هزینه های حمل و گمرک اقدام به خرید کنسانتره میوه از شما خواهند کرد.

استعلام قیمت کنسانتره میوه پارس فراور به صورت همه روزه و از طریق شماره تماس شرکت و بازرگانان شرکت در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

خرید کنسانتره میوه عمده جهت صادرات در سال 1401

قیمت کنسانتره آلبالو

صادرات کنسانتره میوه حوزه سودآوری در جهان محسوب می شود. جنگ اوکراین در سال 1401 هجری شمسی تاریخ ایران و سال 2022 میلادی موجب افزایش تورم جهانی به ویژه در صنعت غذا شده است. بیشترین گندم تولیدی جهان توسط روسیه و اوکراین عرضه می شود. پس در سایر صنایع وابسته غذایی نیز قطعاً کشش تقاضا و قیمتی را شاهد هستیم. در تیر ماه سال 1401 هجری هستیم و قیمت کنسانتره آلبالو در آخرین روزهای فصل موجودی خود معامله می شود. این قیمت کنسانتره آلبالو با شروع فصل جدید برداشت آلبالو ارومیه و تبریز قطعاً موجب تغییر خواهد شد.

کشاورزان آلبالو کار منطقه مهاباد می توانند جهت فروش نقدی آلبالو درختی خود با شرکت پارس فراور ارتباط بگیرند.

استاندارد کنسانتره آلبالو بریکس 65 شرکت پارس فراور مطابق با رعایت تمامی رویه های جهانی و الزامات غذا و دارو ایران است.

افزایش حقوق و دستمزد پرسنل، افزایش هزینه حمل، افزایش هزینه تولید و انرژی مواردی است که موجب تعیین قیمت جدیدی برای انواع کنسانتره میوه و پوره میوه خواهد شد.

لیست کارخانه های تولید کنسانتره میوه منتخب پارس فراور

قیمت کنسانتره آلبالو

برای بسیاری از کسانی که که با ما ارتباط می گیرند این سؤال مطرح است که تولید کنسانتره میوه در کارخانه پارس فراور واقع در کدام شهرستان انجام می شود.

تولید کنسانتره میوه در برخی از میوه ها نیازمند یک خط تولید خاص می باشد. برخی از انواع کنسانتره میوه اگر کیفیت رنگ مناسبی نداشته باشند، جهت خرید کنسانتره میوه صادراتی چندان مورد استقبال نخواهد بود. به عنوان مثال دیده شده کنسانتره آلو زرد با رنگ قهوه ای سوخته تولید شده و به دلیل روابط پشت پرده برخی از شرکت ها در معاملات این شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته است.

شاید برای شما این به ذهن خطور کند پس کیفیت پایین تر قیمت مناسب تر و تجارت آن سودآور تر! این سم را از ذهن خود بیرون بنداز، هیچ تجارتی بدون صداقت ادامه دار نخواهد بود.

برخی از مرکبات فراورده هایی مانند کنسانتره پرتقال، کنسانتره گریپ فروت، کنسانتره لیمو ترش باید در خط تولید مناسب خود تولید شوند. یا برخی از انواع کنسانتره میوه های رنگی دیگر نیز همین شرایط خاص و ویژه را باید برای آنها در نظر گرفت.

کنسانتره آلبالو تهران پر فروش تر از نفت بشکه ای صادراتی

قیمت کنسانتره آلبالو

شاید برای شما جالب باشد بدانید که قیمت یک بشکه کنسانتره میوه به مراتب بالاتر از قیمت فروش یک بشکه نفت است!

این عصاره تغلیظ شده طبیعی از میوه های بومی مناطق دنیا صنعت آب میوه سازی و نوشیدنی سازی را آسان کرده است.

 • آب میوه پالپ دار
 • نوشیدنی گاز دار
 • آب میوه طبیعی
 • نکتار میوه ای
 • شربت یا سیروپ
 • نوشیدنی یخی
 • نوشیدنی میوه ای

کنسانتره آلبالو تهران ارسال می شود و به صورت گالن 25 کیلویی با قیمت رقابتی است. مشتریان تهرانی جهت خرید عمده این محصول

این ها نام هایی از محصولاتی است که همگی در صنعت نوشیدنی بر پایه کنسانتره میوه و با افزودن امولاسیون میوه ای ، کلودیفایر ، رنگ های خوراکی ، طعم دهنده ها و نگهدارنده ها با نظارت غذا و دارو تولید می شوند.

تولید کننده های با ظرفیت های پایین و اصطلاحاً بازاری می توانند از بسته بندی کنسانتره آلبالو گالنی پارس فراور استفاده کنند.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه در نوشیدنی های شرکت سن ایچ

شاید برای بسیاری این سؤال به ذهن خطور کند که نوشیدنی سن ایچ با چه قیمتی کنسانتره میوه تولید می شود. شرکت سن ایچ یکی از بزرگترین تولیدی های آب میوه در ایران و جهان است. دلیل این موضوع یک زیر ساخت منطقی و اصولی و متکی بر تبلیغات مناسب و پیوسته است. زمانی که شما فروش خوبی داشته باشید و برای توسعه صنعت خود به درستی هزینه کنید قطعاً برند موفقی خواهید بود.

اما این دلیل بر این نیست که دیگر هزینه های متعارف صنعت نوشیدنی سازی را نداشته باشید. قطعاً خرید کنسانتره میوه در شرکت سن ایچ و سایر شرکت ها به صورت دائم در حال انجام است و این معاملات با طرق بازرگانی محتلفی انجام می شود که به زودی در کتابی به آن اشاره خواهم کرد.

در کتابی تجربه های بیزنس موفق خود در صنعت افشره های میوه ای و تجارت موفق پارس فراور را برای علاقه مندان خواهم گفت. حرف هایی از بیزنس و کسب و کار روز در دنیا در سال 2022 میلادی و 1401 هجری شمسی در ایران و جهان که انجام دادیم و در حال انجام هستیم.

چرا کنسانتره پرتقال قیمت بالایی دارد؟

قیمت کنسانتره آلبالو

بسیاری از عزیزان همواره کنجکاو قیمت هستند، به این نیت که بیزنس قیمت است و کیفیت. در حالی که این نظر ما نیست. در شرکت پارس فراور پیگیری پیوسته مشتریان موجب ارتقا کیفیت و در عین حال افزایش ارزش افزوده می شود. مشتریان ما در شرکت بابت خرید کنسانتره آلبالو یا هر طعم دیگری تنها به معیار قیمت با ما ارتباط نمی گیرند.

مشتریان برای کالا خود ارزش قائل هستند و در عین حال ما را به طور پیوسته در ارتباط با خود می بیند و اینگونه در کیفیت و قیمت ما تأمل همیشگی دارد.

حال بسیاری می پرسند آقای رشیدی چرا کنسانتره پرتقال قیمت بالایی دارد؟!

خب پاسخ مشخص است چرا که هزینه خرید پرتقال و ضریب تبدیل بالاست، پیش خود چه فکر می کنید؟! فکر میکنید کیلویی 20 هزار تومان سود ما می شود؟! خیر این خبرها نیست و ما دریافتی ارزش افزوده مشخصی تخت نظارت تعذیرات حکومتی داریم.

دوستانی که به شما داخل اینستاگرام یا هر فضایی و بی هویت فقط با قیمت رقابتی یا به اسم جنس من خارجی و با کیفیت هست مذاکره می کنند قطعاً اول و آخر نگاهشون به جیب شماست نه جلب رضایتتون.

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی در سال 98

آلو یکی از بهترین و با خواص ترین میوه ی موجود در بین میوه های تابستانی و بهاری است که از آن غذای بسیار لذیذ خورشت آلو تهیه می شود. در این بخش به قیمت آلو خورشتی در سال 98 و بسیاری از مطالب دیگر پیرامون این موضوع می پردازیم.

قیمت آلو خورشتی

خورشت آلو

خورشت آلو از آلو سیاه تهیه می شود که بسیار راحت است. می توان گف یکی از سریع ترین و راحت ترین غذاها در بین غذاهای ایرانی است. برای پختن این غذا به مواد اولیه ای نیاز داریم که به راحتی برای خرید موجود هستند.
مواد اولیه خورشت آلو عبارتند از:

 • مرغ
 • زعفران
 • پیاز
 • رب
 • نمک، فلفل و باقیه اودیه جات
 • شکر و آلو

قبل از اقدام به پختن این خورشت، ابتدا باید آلو ها را به مدت 30 ثانیه بگذارید خیس بخورند.
پس از گذشت 2 ساعت آن ها به همراه مقدار کمی روغن سرخ کنید، پس از سرخ کردن آن ها را آب مرغ به مدت 15 دقیقه بجوشانید. بعد از گذشت 15 دقیقه تکه های مرغ را به آن اضافه کرده و هم بزانید. به هنگام هم زدن ادویه ها، نمک و فلفل را نیز اضافه کرده و هم بزنید. در آخر زعفران، شکر و پیاز را نیز اضافه کرده و بعد از گذشته چند دقیقه به آن رب را اضافه کنید.
کمی آن را رها کرده تا تمام مواد غذایی با هم ترکیب و جوش خورده شوند.خورشت شما آماده ی سرو است. می توانید در کنار برنج و یا نان از آن استفاده کنید.

قیمت آلو خورشتی

خواص آلو خورشتی

این میوه خواص بسیار زیادی دارد و به طور کلی می تواند یک دکتر کامل برای بدن شما باشد.این میوه خاصیت فوق العاده ای بر روی کسترول و قند خون شما دارد و تا حد بسیار زیادی آن را در حد تعادل حفظ می کند.
آلو می تواند به راحتی سنگ کلیه ی شما را دفع کند و ورم کلیه شما را از بین ببرد.به دلیل فیبر بالایی که دارد برای درمان یبوست و بیماری های کبدی بسیار مناسب است. علاوه بر این موضوع به دلیل فیبر بالا و آنتی اکسیدان های موجود برای قلب و عروق بسیار مفید است و از به وجود آمدن بیماری هایی در این رابطه جلوگیری می کند.
آلو برای تمیز کردن خون بسیار مفید است و بیماری های مهلک را درمان می کند.

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی در سال 98

در سال 98 بسیاری از میوه ها قیمت جدیدی را از آن خود کردند و بعضی از قیمت ها تا درصدی بالا رفت اما این بالا رفتن دلیلی نشد تا افراد از خواص مختلف این میوه دوری کرده و آن را خریداری نکنند.قیمت آلو خورشتی در سال 98 به کیلویی 5500 تا 6500 هزار تومان رسید.

جالب اینجاست که بدانید قیمت آلو بخارا درجه یک هر ساله قیمت کف فروش آلو خشک را نیز تعیین می کند.

قیمت آلو خورشتی 1400 پارس فراور

در سال 1400 قیمت خرید هر کیلو آلو خشک خورشتی که کشاورزان برای شرکت پارس فراور تأمین می کنند در بازه قیمتی 68 الی 78 هزار تومان تسویه حساب نقدی شده است. این در حالی است که شرکت پارس فراور آلو خشک خورشتی را با دیدگاه رقابت قیمت آلو بخارا در بازار فروش با همان کارمزد سورتینگ و بسته بندی همیشگی عرضه می شود.

قیمت آلو بخارا زرد نیشابور

در حالی که قیمت آلو بخارا زرد خورشتی نیشابوری به عنوان پر فروش ترین آلو در ایران معامله می شود، انتخاب مشتریان دیگر یک بار فله در مغازه فروش نیست. مردم ایران و دنیا با همه گیری ویروس کرونا و خانه نشینی به خرید های دور اطمینان بیشتری کردند. این در حالی است که خرید آلو بخارا نیشابوری پارس فراور به خاطر ویژگی های زیر مورد رضایت بی نظیر مشتریان قرار گرفته است:
 • قیمت مناسب
 • بسته بندی محکم کارتن  لایه مناسب بارگیری و بارچینی های چند باره
 • امکان صادرات این بسته بندی در هر کجای ایران که باشد
 • یک دست بودن آلو خورشتی
 • فروش متناسب با نوع واریته آلو خشک کارگاه تولیدی

تناسب قیمت آلو خشک مراغه

انواع آلو خشک مراغه نیز پس از آلو بخارا خورشتی نیشابوری به عنوان گزینه خریداران خوشمزه های فراورده آلویی انتخاب می شود. در منطقه مراغه مشابه منطقه نیشابور، شرکت پارس فراور کارگاه تخصصی تولید آلو خشک خورشتی بنا کرده است تا با تکیه بر توان نیرو انسانی بومی و همچنین حمایت از کشاورزان و کوتاه کردن دست دلالان از تجارت تخصصی این محصول پر خاصیت اقدام نموده است.

انواع آلو خشک مراغه زیر به صورت عمده  در بسته بندی کارتنی قابل تأمین می باشد:

 • آلو سانتریزه قرمز ( آلو سانتارزا )
 • آلو شابلون قرمز
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو سیاه برقانی
 • آلو طلایی
 • آلو تخم مرغی طلایی

این محصولات به صورت تیزابی و سپس شست و شو دستگاهی انجام می شود.

جهت خرید آلو خشک مراغه می توانید با شماره تماس شرکت ارتباط تلفنی گرفته و استعلام قیمت روز نمایید.

سفارشات پس از صدور پیش فاکتور شرکتی با توجه به حجم خرید بسته بندی و ارسال می شود.

باید توجه داشت قیمت آلو خشک در بازار از قدمی تفاوت های زیادی داشته است. تأمین بار از دست دلالان و یا تهیه بار از یک تیم تخصصی تحت کارگروه آلو ایران در شرکت پارس فراور به انتخاب مشتریان بستگی دارد. این در حالی است که با شیوع ویروس کرونا تأمین کنندگان جهت ارتقا کیفیت محصولات خود تلاش می کنند.

 

فروش آلو بخارا

فروش آلو بخارا صادراتی نیشابور

فروش آلو بخارا نیشابور به منظور صادرات به کشور های خارجی بسیار برای چرخه اقتصادی کشور مان مفید می باشد. این محصولات بعد از طی مراحل تولید در بسته بندی هایی مرغوب سورتینگ می شوند.

آلو بخارا همان طور که می دانید از خشک کردن میوه آلو به دست می آید. این محصولات به منظور ماندگاری بیشتر به این شکل در می آیند و حتی نگهداری شان به یخچال نیاز ندارد که این امر خود یک مزیت بسیار عالی برای این محصولات محسوب می شود.

آلو بخارا نیشابور

آلو بخارا نیشابور

از جمله شهر هایی که در کشور ما در تولید آلو بخارا فعال می باشد شهر نیشابور است. این شهر با وجود باغات پربار آلو در شهر خرو به عنوان بام  آلو شناخته می شود. آلو بخارا نیشابور به دو روش تهیه می شود که یکی روش سنتی و  دیگر روش صنعتی در کارخانه های تولیدی می باشد. فروش آلو بخارا نیشابور در بازار ها در قالب بسته بندی های مختلف در اوزان متفاوت است که در این جا برخی را بیان می کنیم:

 • بسته بندی 200 گرمی
 • بسته بندی 300 گرمی
 • بسته بندی 450 گرمی
 • بسته بندی 700 گرمی
 • بسته بندی 1000 گرمی

آلو بخارا صادراتی

آلو بخارا صادراتی نیشابور

از جمله محصولات صادراتی کشورمان آلو بخارا می باشد. مرغوب ترین نوع آلو بخارا در ایران آلو بخارا نیشابور است  که توانسته با سطح کیفی عالی خود مشتریان زیادی را با خود همگام نماید. محصولات تولید شده در کارخانه های شهر نیشابور در بهترین ظروف سورتینگ می شوند تا مناسب برای صادرات به بازار های خارجی شوند. برخی از کشور های متقاضی برای آلو بخارا صادراتی نیشابور عبارتند از:

 • کشور آلمان
 • کشور اسپانیا
 • کشور ترکیه
 • کشور ایتالیا
 • کشور روسیه
 • کشور امارات
 • کشور پاکستان
 • کشور هندوستان
 • کشور بنگلادش

فروش آلو بخارا

فروش آلو بخارا نیشابور

فروش آلو بخارا نیشابور را فقط نمی توان به بازار های داخلی کشورمان محدود کرد. زیرا این محصولات به خاطر کیفیت عالی که دارند ازطریق فروشگاه های اینترنتی در جذب مشتریان خارجی هم موفق وارد عمل شده اند. فروش آلو بخارا نیشابور در زمینه صادرات به طور عمده و کلی می باشد.

صادرات آلو خشک

فروش آلو خشک رسمی صادراتی نیشابور

فروش آلو خشک رسمی نیشابور را با قیمت فوق العاده آغاز کرده ایم. شما که خریدار عمده انواع آلو خورشتی برای شهری از ایران و یا کشوری جهت صادرات آلو خورشتی هستید هم اکنون اقدام کنید تا بهترین کیفیت را برای شما عرضه کنیم.

فروش آلو خشک بخارا نیشابور

فروش آلو خشک بخارا نیشابور از جمله بهترین آلوهای خورشتی در ایران است. از آلو رسمی نیشابور که با نام صادراتی نیز شناخته شده است، برای فروش استقبال بسیار خوبی از جانب خریداران می شود. هر موقع از سال که به آلو رسمی صادراتی نیشابور نیاز باشد با برقراری ارتباط با بازرگانی های معتبر که به صورت تخصصی در حوزه آلو خشک و تولید آلو خورشتی فعالیت دارند می توانید برای دریافت انواع آلو فراوری شده خورشتی اقدام به معامله کنید.

همانطور که می دانید قیمت آلو بخارا خشک با انواع دیگر آلو خشک خورشتی متفاوت است.

آلو صادراتی نیشابور

آلو صادراتی نیشابور را در بسته بندی های شرینک شده محکم و جذابی برای مشتریان آماده سازی کرده ایم. خرید انواع آلو نیشابور در آمار صادرات آلو خشک خورشتی کمک بسیار شایانی به اقتصاد است.

آلو خشک صادراتی

انواع آلو خشک صادراتی ذیل را برای شما ارائه میکنیم تا کیفیت را خود برای یکبار امتحان کنید و تا یک عمر مستمر همکاری کنید:

 • آلو بخارا طلایی
 • آلو حاج حسنی
 • آلو کبرایی
 • آلو طرقبه زرد
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو طلا
 • آلو برقانی
 • آلو بخارا تیزابی
 • آلو شوقانی سوپر
 • آلو بدون هسته اخته شده

لیست قیمت آلو

همچنین محصولات دیگری از انواع آلو قابل تأمین است. انواعی از پوره آلو، کنسانتره آلو، اسلایس آلو شابلون و… محصولات دیگری هستند که در پارس فراور تجارت عمده می شوند.

,

قیمت فروش آلو بخارا خشک استاندارد

قیمت فروش آلو بخارا که خشک شده و مطابق با شرایط استاندارد و بهداشت باشد، برای خرید عمده یک فروشنده چندان گران نباید باشد. مراکزی که آلو بخارا خشک را با قیمت گرانی می فروشند، فروشندگان دست اولی نیستند.

 

انواع آلو بخارا و آلو خشک دودی و آفتابی

پیش از اینکه انواع آلو خشک دودی و آفتابی را بشناسید باید بدانید که آلو بخارا یکی از صد نژاد میوه آلو در دنیاست.

جالب است بدانید در دنیا آلو بخارا با همین نام و بعنوان یکی از انواع آلو خشک خورشتی شناخته شده است.

این در حالی است که نام آلو بخارا ایرانی در لاتین با نام هایی مانند آلو دامسونز، آلو بلک استار و .. . در سایر کشورها پرورش می یابد.

سایر انواع آلو تازه در لفظ ایرانی را بشناسید:

اما در مورد اینکه چگونه قیمت فروش آلو بخارا تعیین می شود، باید بدانید عیار فراوری انواع آلو تازه بالا که گفته شد مهمترین ویژگی در تعیین و تجاری سازی آلو خشک است.

آلو بخارا دودی نیشابور که با نام آلو رسمی برای کشورهایی مانند پاکستان، هند و امارات و … نیز فروخته می شوند، یکی از بهترین عیارها را دارد.

عواملی که موجب شده پر فروش ترین آلو خشک ایرانی آلو بخارا نیشابور باشد:

 1. عیار فراوری بسیار مناسب
 2. برند شدن نام این آلو
 3. ماندگاری بالا آلو دودی نیشابور
 4. قیمت جهانی پایین تولید آلو خشک نیشابور
 5. کارمزد بسیار مقرون به صرفه تولید آلو خشک در منطقه نیشابور
 6. حجم بسیار بالا آلو بخارا موجود در منطقه نیشابور

خرید اینترنتی آلو بخارا خورشتی

انواع آلو خورشتی در اینترنت امروزه عرضه می شود. این فروش هم به صورت عمده و هم به صورت خرده فروشی است.

بازرگانی های ایرانی مانند پارس فراور هستند که قیمت فروش آلو بخارا را برای خرید عمده پایین و بر مبنای سود مشترک تیم تولیدی در نظر می گیرند.

رضایت مصرف کننده از فروش آلو در انواع مختلف آن هدف اصلی پارس فراور از عرضه و پذیرش شرایط بسته بندی آلو بخارا برتر ایرانی است.

فروش اینترنتی آلو بخارا خورشتی از طریق سایت موجب شده است تا قیمت آلو خشک در بازار نیز تا حد بسیار زیادی تثبیت شود.

دلال های بسیاری در ایران امروزه کسب و کار خود را از دست داده اند چرا که خریداران عمده آلو بخارا اینترنت را برای انجام معاملات عمده از طریق بازرگانی پارس فراور اعتمادساز یافته اند.

قیمت روز آلو خشک بخارا نیشابور

آلو خشک بخارا نیشابور در شهرهای زیادی از ایران خرید و فروش می شود.

قیمت فروش آلو بخارا، شمس، کبرایی، طرقبه، شوقانی نیشابور در این سایت اعلام می شود.

قیمت فروش آلو بخارا

قیمت آلو بخارا آفتابی و دودی شهرستان نیشابور برای بازارهای داخلی و خارجی نیز متفاوت است.

در سال 98 بازرگانی پارس فراور با تثبیت قیمت انواع آلو خشک تولیدی شهرستان نیشابور توانسته مشتریان بیشتری را برای خرید مطمئن و در بسته بندی های 10، 20 و 30 کیلوگرمی پذیرا باشد.

قیمت الو بخارای نیشابور در برخی سایت های اینترنتی که واسطه های دست سوم و بیشتر نیز هستند بسیار بالا اعلام می شود.

قیمت روز آلو بخارا مرکز بازرگانی پارس فراور

قیمت فروش آلو بخارا

سایت بازرگانی پارس فراور مرکز آلو بخارا ایران یعنی شهرستان نیشابور را برای تولید انتخاب کرده است.

در کارگاه تولیدی این شهر، قیمت روز آلو بخارا خشک آفتابی و دودی بر اساس نیاز بازار تعیین و اعلام می شود.

فروش آلو بخارا به قیمت روز برای سفارشات در فصل پاییز به صورت عمده تعیین می شود.

نمایندگی خرید و فروش آلو بخارا پارس فراور در شهرهای دیگر ایران نیز فعالیت دارد:

 • تهران
 • مشهد
 • شیراز
 • اصفهان
 • قم
 • تبریز
 • اراک
 • خرم آباد
 • ساری
 • بابلسر
 • و بسیاری شهرهای دیگر

اطلاعات تماس کارشناسان بازرگانی و فروش در سایت های مجموعه پارس فراور قرار گرفته است تا به راحتی قیمت انواع آلو خشک قابل استعلام باشد.

هوشیار باشید:

از خرید و فروش آلو بخارا از کانال های تلگرامی و یا پیج های اینستاگرام و سایر اپلیکیشن های موبایلی اجتناب کنید.

در صورتی که هرگونه کلاهبرداری از مشتری شود هیچ نهاد حقوقی به مشتری حق نخواهد داد.

از این جهت توصیه می شود که حتماً از سایت های بازرگانی های متخصص در تولید و خرید و فروش آلو خشک اقدام به خرید کنید.

قیمت آلو بخارا بزرگترین تولیدکنندگان نیشابور در سال 98

قیمت فروش آلو بخارا

باز هم سؤال همیشگی یک خریدار که آلو بخارا کیلو چنده؟ قیمت آلو بخارا که در بزرگترین تولیدکنندگان نیشابور عرضه می شوند در سال های مختلف متفاوت است. در سال 98 خریداران بازرگانی پارس فراور می توانند کما فی السابق اقدام به ثبت سفارش و خرید آلو بخارا کنند.

بزرگترین تولیدکنندگان شهرستان نیشابور برای فروش محصولشان با مرکز بازرگانی پارس فراور ارتباط مستقیم تلفنی برقرار می کنند.

قیمت آلو بخارا در مشهد از طریق نمایندگی متمرکز بازرگانی پارس فراور در این شهر تعیین و اقدام به تجارت می شود.

قیمت آلو بخارا هسته جدا فله و بسته بندی

قیمت فروش آلو بخارا

انواع آلو خشک خورشتی را بشناسید و سپس خرید کنید:

برای خرید آلو بخارا هسته جدا شرایط زیر برای همکاری در بازرگانی پارس فراور وجود دارد:

 • خرید آلو بخارا هسته جدا فله
 • خرید آلو بخارا هسته جدا در بسته بندی 500 گرمی به صورت سفارشی
 • خرید آلو بخارا هسته گیری شده چنگالی در بسته بندی گرمی

در سال 97 آخرین قیمت آلو بخارا هسته جدا فله و یا بسته بندی بین 29.000 تومان تا 31.000 تومان تعیین و فروخته شد.

این قیمت در سال 98 در صورت عدم نوسان قیمت دلار تثبیت خواهد شد.

بسته بندی های آلو بخارا صادراتی هسته جدا و رسمی برای کشورهای پاکستان، هند، امارات و کانادا در سال 97 انجام شد.

برای اطلاع از قیمت فروش آلو بخارا به روز با ما در ارتباط باشید.

قیمت فروش آلو بخارا

فروش آلو خورشتی

فروش آلو خورشتی تازه

آلو یکی از بهترین میوه های موجود در بازار است که می توان با آن یکی از بهترین غذاهای ایرانی به نام خورشت آلو را تهیه کرد. در این بخش به بعضی از خواص آلو و فروش آلو خورشتی تازه می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

فروش آلو خورشتی

فروش آلو خورشتی

آلو خورشتی به روش های مختلفی به فروش می رسد و به دست مصرف کننده می رسد. فروش آلو خورشتی معمولا به صورت مستقیم انجام می شود اما بسیار از جاها به فروش غیر مستقیم آن نیز می پردازند.
فروش غیر مستقیم می تواند به صورت تلفنی و یا اینترنتی باشد که هر کدام از آن ها راه و روش منحصر به فرد خود را دارند.
فروش آلو خورشتی در فصول تابستان و بهار، رونق بسیاری دارد زیرا در این فصل ها این میوه به ثمر رسیده و بسیار خوش طعم است.

فروش آلو خورشتی

خواص آلو خورشتی

آلو خواص فوق العاده ای بر روی قسمت های مختلف بدن می گذارد. در این بخش به بعضی از خواص آن ها می پردازیم.

 • مصرف آلو سیاه موجب از بین رفتن انگل های معده، ناراحتی های پوستی مثل جوش و خارش، گلو درد، نقرس، تلخی و بدبویی دهان، ترک خوردن لب، ناراحتی های عصبی، سوء هاضمه، رماتیسم و دردهای مفاصل، پوکی استخوان، ضعف عمومی بدن، سردرد، آسم و مسمومیت می شود.
 • درمان سنگ مثانه یکی دیگر از خواص آلو سیاه می باشد. بدین منظور هر سه ساعت به اندازه نیم گرم از صمغ آلو مکیده شود.
 • مصرف این میوه به صورت ناشتا موجب تقویت عملکرد کلیه ها، از بین رفتن ورم و سنگ کلیه می شود.
 • برای درمان برفک دهان کودکان، یک عدد آلو سیاه خیس شده را به محل برفک ها بمالید.
 • همچنین خون را تمیز می کند و دردهای مهلک را هم کاهش می دهد.
 • ضد تب، صفرابر و از بین برنده بلغم از خواص داروبی آلو سیاه هستند.
 • افرادی که در معرض نور آفتاب هستند و یا کارهای فکری زیادی انجام می دهند حتما از این نوع آلو مصرف کنند. زیرا مواد معدنی موجود در آلوی سیاه یون خون را از بین برده و بدین ترتیب مواد غذایی مورد نیاز در دسترس سلول های بدن مخصوصا سلول های عصبی قرار می گیرند. این امر موجب کاهش یافتن بیماری ها و ناراحتی های اعصاب هم می شود.

فروش آلو خورشتی

فروش آلو خورشتی تازه

آلو خورشتی تازه را می توان به صورت مستقیم از طریق بسیاری از میوه فروشی ها خریداری کرد. فروش آلوخورشتی تازه، در فصول اول سال مانند تابستان و بهار بسیار رونق دارد. از طریق فروشگاه ها مختلفی مانند فروشگاه های اینترنتی نیز این محصول به فروش می رسد و طرفداران فراوانی دارد.
آلو خورشتی تازه که به آلو سیاه نیز معروف است، به دلیل خواص بسیار مهمی که برای بدن دارد همیشه فروش فوق العاده ای دارد.

انواع آلو بخارا

صادرات عمده انواع آلو بخارا

صادرات انواع آلو بخارا در مراکز پخش آن صورت می‌گیرد که صادرکنندگان این محصول می توانند به صورت عمده به این محصول را تهیه کند.

در مرکز های پخش و تولید انواع آلو بخارا به صورت عمده با قیمت ارزان تری نسبت به مرکز های دیگر صورت می‌گیرد و برای صادرات به کشورهای متعدد بسیار مطلوب و مناسب می باشد. از پر اهمیت ترین علت های مصرف آلو بخارا استفاده کردن از آن در غذاها و شربت ها و همینطور لواشک و غیره می باشد.

انواع آلو بخارا

انواع اقسام آلو بخارا صادراتی

انواع آلو بخارا یکی از محصولات مشهور صادراتی در سایر کشورها می باشد که توانسته است بیشترین تولید را به خود اختصاص دهد مقدار فراوانی از این محصول سالیانه برداشت و عرضه به طور عمده می شود. انواع و اقسام آلو بخارا شامل موارد زیر می شود:

خرید و فروش انواع آلو بخارا

بیشتر شرکت ها و صادرکنندگان انواع آلو بخارا در رابطه با صادر کردن این محصول به صورت عمده مشغول فعالیت هستند و توانسته اند که سود فراوانی را به خود اختصاص دهند. مراکز پخش و سایت های اینترنتی این امکان را برای تاجران و همینطور خریداران ایجاد کرده اند که بتوانند آلو بخارا را بدون ایجاد واسطه و به طور مستقیم از عرضه‌کنندگان آن تهیه کنند.

انواع آلو بخارا

نحوه خرید آلو بخارا صادراتی

عرضه کنندگان انواع آلو بخارا به صورت عمده می توانند این محصول را با قیمت مناسب ومطلوب به کشور های مختلف صادر کنند.
آلو بخارا جزو یکی از انواع آلو به حساب می‌آید که به کشورهای متعدد در حال صادر شدن می باشد و جزو محصولی می باشد که به خاطر حجم عرضه و تولید فراوانی که دارد به راحتی می توان آن را صادر کرد.
قیمت و با کیفیت بودن محصول در خرید آن موثر می باشد و در هنگام خرید کردن باید به این نکته باید توجه کرد که قیمت محصول بر اساس کیفیت آن مشخص شود. بنابراین ارزان بودن یک محصول دلیل بر به صرفه بودن نمی باشد.

فواید صادرات انواع آلو بخارا

در حال حاضر کشور ایران دارای صادرات فراوانی در رابطه با انواع آلو بخارا به صورت عمده محسوب می‌شود که باعث شده است فرصت مطلوبی را برای صادرکنندگان ایجاد کند و بتوانند از سود فراوانی برخوردار بشوند. این محصول به صورت عمده و جزئی به سایر کشورها در حال صادر شدن می باشد که می توان از طریق سایت های اینترنتی اقدام به صادرکردن کشورهای مختلف کرد.

,

قیمت آلو بخارا خشک پارس فراور با تخفیف

همواره رقابت برای بهترین محصولات از مرکز خرید پارس فراور آلو بخارای خشک معلوم کننده ی سود است . خرید آلو از این مرکز ها ، بهترین تخفیف ها را برای تان رقم می زند .

بهترین آلو بخارا فصل پارس فراور

قیمت آلو بخارا 

این آلو از اواخر فصل بهار از درختان برداشت شده و بعد از آن برای فراوری به خشک بار کاران می سپارند . بعد از تیزابی و یا آفتابی کردن این آلو ها بهترین انواع آلو بخارا در فصل های مختلف به صورت عمده عرضه می کنند . برای خرید ارزان هر محصولی ، دست یابی به تامین کننده های اصلی می تواند به شما کمک کند .

مرکز خرید آلو بخارا

 انواع آلو بخارا که شما مشتری عزیز در سبد خرید خود می توانید برای ایران و یا کشور های دیگر عرضه کنید شامل انواع ذیل است :

 • آلو بخارا خورشتی
 • آلو حاج حسنی خورشتی
 • آلو خورشتی کبرایی
 • آلو شمس بخارایی
 • آلو طرقبه شمس
 • آلو جنگلی قرمز

قیمت آلو بخارا

خرید و فروش آلو بخارا

جواب  گویی به این نیاز مشتریان ، بازار آلوی ایران را بر آن داشت تا با استفاده از راه کار های امروزی در این کار ، به تسریع بخشی در این زمینه کمک قابل توجهی کند تا شما از هر نقطه ی ایران ، بتوانید با خرید از منابع اصلی ، از شرایط ویژه ی بازار استفاده کنید.

قیمت انواع آلو بخارا در بازار تهران و شهرستان ها

قیمت آلو بخارا

برای آن که مشتری ها در لحظه ی آخر از قیمت انواع این آلو در بازار شهر خود و تهران آگاه شوند ، ما قیمت انواع آلو بخارا و جنگلی خشک خورشتی را در این سایت آنلاین برای شما قرار داده ایم.

البته باید بدانید که قیمت آلو بخارا در مشهد، تهران و سایر شهرها متفاوت هستند و با توجه به نوسان قیمت بهتر است که شما در لحظه با کارشناسان بازرگانی و فروش ارتباط مستقیم بگیرید.

قیمت انواع آلو بخارا شرکت پارس فراور برای مشتریان همواره در ساده ترین راه قابل دسترس است. مشتریان عزیز می توانند برای خرید آلو خشک خورشتی بخارایی و آفتابی با کارشناسان فروش و بازرگانی ارتباط بگیرند.

قیمت آلو بخارا در بازار مشهد و تهران

قیمت آلو بخارا

اگر مشتریان شما را بعنوان یک مرکز فروش آلو در ایران بشناسند، می توانید ادعا کنید که فرضاً قیمت آلو بخارا در بازار مشهد و تهران را می توانید تثبیت کنید.

قیمت گذاری شاید معیارهای زیادی داشته باشد. اما اصول کلی برای تعیین قیمت آلو بخارا در شرکت پارس فراور در زیر آمده است:

 • قیمت خرید آلو بخارا از کشاورزان
 • هزینه سورتینگ آلو و دستچین کردن
 • هزینه بسته بندی کارتنی
 • هزینه جاری مرکز آلو بخارا
 • هزینه های متفرقه مانند هزینه حمل تا کارگاه، هزینه مالیات و …
 • حاشیه سود فروش آلو بخارا

قیمت آلو سیاه بخارایی

قیمت آلو بخارا

برخی از مشتریان به دنبال استعلام قیمت آلو سیاه بخارایی و خرید عمده آن نیز هستند. انواع آلو بخارایی در ارقام زیر قابل ارائه هستند:

 • آلو قرمز سانتریزه ( آلو سانتارزا )
 • آلو سیاه بخارایی
 • آلو سیاه برقانی
 • آلو شابلون قرمز
 • آلوچه شیشه ای

پیش از خرید تمامی موارد یاد شده می توانید از مطالب موجود در سایت شرکت پارس فراور دیدن نمایید و انواع آلو خشک نام برده را از نظر ظاهری ببینید. پس از انتخاب نوع آلو خشک مورد نظر می توانید برای خرید عمده آلو بخارا اقدام نمایید.

قیمت آلو بخارا خشک شرکت پارس فراور در تمامی شهرهای ایران قابل استعلام و معامله است. مشتریان با دریافت فاکتور شرکتی می توانند جهت خرید عمده آلو خشک مد نظر پس از انجام سورتینگ و بسته بندی آلو خشک توسط نیروهای تولیدی شرکت، دریافت کنند.

قیمت آلو خشک سال 98 در شرکت پارس فراور تغییری نسبت به سال گذشته نداشته است و مشتریان خرید عمده آلو خشک می توانند با اطمینان خاطر از کیفیت که امسال از طریق گسترش نیروهای تولیدی نیز در سورتینگ مرحله آخر و پیش از بسته بندی ارتقا یافته است، اقدام به همکاری نمایند.

آلو خورشتی سیاه بخرم یا آلو خشک طلایی

قیمت آلو بخارا

مشتریانی که بتازگی اقدام به خرید و فروش آلو خشک می کنند، بخوبی می دانند که آلو خورشتی سیاه و آلو خشک طلایی دو نوع متفاوت از آلو خشک هستند. اما اینکه آلو خورشتی سیاه بهتر است یا آلو خشک طلایی باید بگوییم این بنا به استقبال بازار مورد نظر شما متفاوت هستند.

آلو خورشتی سیاه در انواع زیر موجود هستند:

 • آلو خشک آفتابی
 • آلو خشک برقانی

آلو برقانی عمدتاً طعم ترش و شیرین یا شیرینی دارد.

این چنین که آلو خشک طلایی عمدتاً طعم شیرینی دارد. البته انواع آلو شمس و آلو حاج حسنی دودی طعم ملسی دارند.

قیمت آلو بخارا

قیمت فروش کنسانتره آناناس تایلند آب میوه سازی

در حال حاضر امکان استعلام قیمت فروش کنسانتره آناناس تایلند برای تولیدات آب میوه سازی و بستنی و … مهیا شده است. شرکت پارس فراور در راستای حمایت از صنعت نوشیدنی ها و مواد غذایی ارگانیک میوه ای، اقدام به خرید و فروش عمده کنسانتره آناناس وارداتی می کند.

ویتامین و مواد معدنی فوق العاده در آناناس

اگر شما مشتری گرامی نیز از خواص و ویتامین و مواد معدنی موجود در آناناس اطلاع دارید، می توانید با مصرف هفتگی این میوه تابستانه لذیذ در افزایش ایمنی بدن جهت عدم ابتلا به بیماری های مختلف بهره ببرید.

آناناس بوم مناطق شرق آسیا و آمریکا جنوبی است. از این رو و به جهت قیمت بالا آناناس تازه در ایران، کارخانه های نوشیدنی سازی ترجیح می دهند که از کنسانتره آناناس برای تولید محصولات با این طعم میوه جذاب بهره ببرند.

کنسانتره آناناس مرغوبترین برند دنیا

فروش کنسانتره آناناس

کنسانتره آناناس تایلندی را می توان مرغوب ترین فراورده این میوه دانست. این در حالی است که مرغوب ترین آناناس ها تولید برزیل هستند. اما به دلیل قیمت کنسانتره آناناس برزیلی بالا در ایران، شرکت پارس فراور بهترین قیمت فروش کنسانتره آناناس را در ایران عرضه می کند.

برندهای متفاوت دیگری از کشور ترکیه به عنوان واسطه واردات و با تغییر تنها برند از منبع های تایلندی وارد می شوند. پس اگر قصد خرید با بهترین قیمت کنسانتره آناناس را دارید با بازرگانی شرکت پارس فراور تماس بگیرید.

بهترین طعم تابستانه نوشیدنی های آناناس

برای ما نظر بگذارید که بهترین طعم تابستانه که از نوشیدنی های آناناس به یاد دارید برای چه برندی بوده است؟ در ایران طعم های استوایی میوه های زیر سالهاست باعث شده است مردم این ها را در انواع تازه خوری و فراورده ها مصرف کنند:

 • آناناس
 • انبه
 • موز
 • بلوبری
 • نارگیل

حالا زمانی است که شما می توانید فراورده های زیر را از انواع میوه های نام برده خریداری نمایید:

 • کنسانتره آناناس
 • پوره موز
 • پوره انبه
 • کامپاند نارگیل
 • کنسانتره بلوبری
 • کراش آناناس
 • دایس ناتالی کوکو

آبمیوه سازی ها کنسانتره آناناس را از جمله پر فروش ترین محصولات تولیدی فراورده های خود می دانند.

جالب است بدانید که محصولات دیگری از انواع کنسانتره آناناس با بریکس ارگانیک تولید می شوند:

 • بستنی
 • سیروپ
 • نوشیدنی پالپ دار
 • نوشیدنی گازدار
 • کمپوت
 • مربا
 • مارمالاد
 • روکش بستنی
 • تافی میوه ای
 • پاستیل
 • آب نبات

قیمت فروش کنسانتره آناناس پارس فراور

فروش کنسانتره آناناس

از آنجا که در شرکت پارس فراور قیمت فروش کنسانتره آناناس را با توجه به خرید عمده تعیین می کنیم می توانیم ادعا کنیم که تأمین کننده دست اول در واردات کنسانتره آناناس ایران هستیم.

ما در شرکت پارس فراور اعتقاد به تأمین مستقیم از کارخانه با کیفیت تولید مطابق با استاندارد قراردادی شرکت داریم. کنسانتره آناناس شرکت پارس فراور از کارخانه تولید کنسانتره میوه تایلند مستقیماً خریداری می شود.

جهت خرید کنسانتره آناناس می توانید قیمت آن را به روز استعلام نمایید.

فروش عمده بهترین کنسانتره آناناس تایلند

در حجم خریدهای 20 الی 30 تنی در حداکثر سفارشات شما می توانید کنسانتره آناناس را با کیفیت مرغوبی خریداری نمایید.

فروش عمده کنسانتره آناناس تایلند از این جهت انجام می شود که گردش مالی آن توان خریدهای مجدد شرکت پارس فراور را قابل انجام سازد.

فروش کنسانتره آناناس

خرید پوره انبه

خرید پوره انبه بریکس 18 با رنگ طبیعی

آیا شما نیاز به خرید پوره انبه با بریکس 18 تا 20 برای تولید فراورده هایی مانند بستنی، آب میوه و … دارید؟ برای داشتن رنگ طبیعی انبه در فراورده های تولیدی در کارخانه شما بهترین راه حل می تواند خرید پوره میوه و کنسانتره میوه ارگانیک و طبیعی باشد.

فروش پوره انبه وارداتی هندی

شما می توانید امروز برای خرید و فروش پوره انبه وارداتی که توسط بازرگانی خارجی شرکت پارس فراور اقدام می شود اقدام نمایید. فروش پوره انبه هندی با بسته بندی کیسه اسپتیک وزن 230 کیلوگرم با کیفیت رنگ و بریکس 20 پیشنهاد می شود.

زمانی شرکت پارس فراور فروش پوره انبه آلفونسو هند را در تیراژ بالایی انجام می داد. امروزه با شرایط پیش آمده تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا، تأمین تنوع جنس ها سخت شده است.

در حال حاضر خرید پوره انبه هند در شرکت پارس فراور با همان کیفیت سابق و با برندهای جدید هندی انجام می شود.

خرید پوره انبه نارنجی

خرید پوره انبه

البته از آنجا که ظرفیت تأمین و کشش بازار خرید پوره انبه در ایران رو به رشد بوده است؛ خرید پوره انبه نارنجی رنگ با بریکس 20 تولیدی این شرکت در ایران انجام شده است.

انبه از جمله میوه های گرمسیری بسیار مورد درخواست در ایران است. بسیاری حتی با وجود مصرف انبه تازه در روز، حتی برای خرید بستنی انبه یا اسموتی انبه و … نیز به صورت عمده اقدام می کنند.

یک رژیم غذایی پر کالری و با داشتن خواص بی نظیر انبه می تواند شما را در داشتن بدنی قوی و سالم برای انجام امور روزانه یاری کند.

فروش پوره انبه پارس فراور به صورت عمده و در بسته بندی اسپتیک انجام می شود. کنسانتره انبه نام دیگری است که بر این محصول گذاشته می شود چرا که به صورت تغلیظ شده است.

این در حالی است که در روش نوین دنیا پوره انبه به روش cold در شرکت پارس فراور با بریکس طبیعی انبه تولید می شود.

قیمت پوره انبه به صورت فروش عمده

خرید پوره انبه

قیمت پوره انبه نیز با توجه به حجم خرید مشتریان و فصل خرید اعلام می شود. در مورد خرید پوره انبه وارداتی باید گفت که با توجه به قیمت خرید جدید پوره انبه در هر بار خرید باید قیمت فروش را 24 ساعته در نظر گرفت.

حجم مشتریانی که برای خرید پوره انبه اقدام می کنند به حدی بالاست که برای فروش عمده قیمت ها به روز اعلام می شود.

پوره انبه قلم پاکستان در داخل کارخانه پارس فراور تولید می شود و این در حالی است که بهترین واریته های پوره انبه زیر تولید می شوند:

 • انبه آلفونسو
 • انبه سیندرا
 • انبه قلم

برای استعلام آخرین قیمت فروش پوره انبه در شهرهای زیر با شماره فروش مستقیم دفتر فروش ارتباط بگیرید:

 • شیراز
 • تهران
 • اصفهان
 • تبریز
 • مشهد
 • کرج
 • ساری
 • رشت
 • کرمانشاه
 • اهواز
 • بندرعباس

بسته بندی عمده در کیسه های اسپتیک در نظر گرفته می شوند و در حمل و نقل از بشکه های فلزی درب دار استفاده می شود تا مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر کامل اقدام به خرید نمایند.

خرید پوره انبه