بهترین قیمت کنسانتره آلبالو بریکس ۶۵ پارس فراور

قیمت کنسانتره آلبالو

در سال ۱۴۰۱ با افزایش تورم جهانی قیمت انواع کنسانتره میوه و پوره میوه نیز افزایش داشته است. این در حالی است که قیمت کنسانتره میوه هر ساله افزایش قیمت نسبی با توجه به خرید میوه تازه از کشاورزان داشت. یکی از نگرانی های حوزه آب میوه و نوشیدنی این روزها افزایش قیمت کنسانتره آلبالو بریکس ۶۵، انار ، تمشک، سیب ، زرشک ، پرتقال ، انگور سفید و قرمز است.

استعلام آسان قیمت روز کنسانتره میوه پارس فراور

در این سایت متعلق به شرکت مهام نوش پارس فراور که اولین و معتبرترین شرکت میوه جات فراورده سازی ایران محسوب می شود به صورت تخصصی در مورد تولید و فروش کنسانتره میوه و پوره میوه جات فعالیت می شود.

قیمت کنسانتره میوه پارس فراور در حوزه صادرات با در نظر گرفتن حق العمل معامله گران و تاجران گرامی انجام می شود. یک فرصت ویژه جهت فعال اقتصادی صنعت غذایی فعال در کشور های پر جمعیت و نسبتاً گرم مانند هند بنگلادش اندونزی مالزی کاستاریکا پرو ونزوئلا و بسیاری از کشورهای نزیدیک به ایران که با نهایتاً تنی ۵۰ دلار افزایش قیمت بابت هزینه های حمل و گمرک اقدام به خرید کنسانتره میوه از شما خواهند کرد.

استعلام قیمت کنسانتره میوه پارس فراور به صورت همه روزه و از طریق شماره تماس شرکت و بازرگانان شرکت در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

خرید کنسانتره میوه عمده جهت صادرات در سال ۱۴۰۱

قیمت کنسانتره آلبالو

صادرات کنسانتره میوه حوزه سودآوری در جهان محسوب می شود. جنگ اوکراین در سال ۱۴۰۱ هجری شمسی تاریخ ایران و سال ۲۰۲۲ میلادی موجب افزایش تورم جهانی به ویژه در صنعت غذا شده است. بیشترین گندم تولیدی جهان توسط روسیه و اوکراین عرضه می شود. پس در سایر صنایع وابسته غذایی نیز قطعاً کشش تقاضا و قیمتی را شاهد هستیم. در تیر ماه سال ۱۴۰۱ هجری هستیم و قیمت کنسانتره آلبالو در آخرین روزهای فصل موجودی خود معامله می شود. این قیمت کنسانتره آلبالو با شروع فصل جدید برداشت آلبالو ارومیه و تبریز قطعاً موجب تغییر خواهد شد.

کشاورزان آلبالو کار منطقه مهاباد می توانند جهت فروش نقدی آلبالو درختی خود با شرکت پارس فراور ارتباط بگیرند.

استاندارد کنسانتره آلبالو بریکس ۶۵ شرکت پارس فراور مطابق با رعایت تمامی رویه های جهانی و الزامات غذا و دارو ایران است.

افزایش حقوق و دستمزد پرسنل، افزایش هزینه حمل، افزایش هزینه تولید و انرژی مواردی است که موجب تعیین قیمت جدیدی برای انواع کنسانتره میوه و پوره میوه خواهد شد.

لیست کارخانه های تولید کنسانتره میوه منتخب پارس فراور

قیمت کنسانتره آلبالو

برای بسیاری از کسانی که که با ما ارتباط می گیرند این سؤال مطرح است که تولید کنسانتره میوه در کارخانه پارس فراور واقع در کدام شهرستان انجام می شود.

تولید کنسانتره میوه در برخی از میوه ها نیازمند یک خط تولید خاص می باشد. برخی از انواع کنسانتره میوه اگر کیفیت رنگ مناسبی نداشته باشند، جهت خرید کنسانتره میوه صادراتی چندان مورد استقبال نخواهد بود. به عنوان مثال دیده شده کنسانتره آلو زرد با رنگ قهوه ای سوخته تولید شده و به دلیل روابط پشت پرده برخی از شرکت ها در معاملات این شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته است.

شاید برای شما این به ذهن خطور کند پس کیفیت پایین تر قیمت مناسب تر و تجارت آن سودآور تر! این سم را از ذهن خود بیرون بنداز، هیچ تجارتی بدون صداقت ادامه دار نخواهد بود.

برخی از مرکبات فراورده هایی مانند کنسانتره پرتقال، کنسانتره گریپ فروت، کنسانتره لیمو ترش باید در خط تولید مناسب خود تولید شوند. یا برخی از انواع کنسانتره میوه های رنگی دیگر نیز همین شرایط خاص و ویژه را باید برای آنها در نظر گرفت.

کنسانتره آلبالو تهران پر فروش تر از نفت بشکه ای صادراتی

قیمت کنسانتره آلبالو

شاید برای شما جالب باشد بدانید که قیمت یک بشکه کنسانتره میوه به مراتب بالاتر از قیمت فروش یک بشکه نفت است!

این عصاره تغلیظ شده طبیعی از میوه های بومی مناطق دنیا صنعت آب میوه سازی و نوشیدنی سازی را آسان کرده است.

 • آب میوه پالپ دار
 • نوشیدنی گاز دار
 • آب میوه طبیعی
 • نکتار میوه ای
 • شربت یا سیروپ
 • نوشیدنی یخی
 • نوشیدنی میوه ای

کنسانتره آلبالو تهران ارسال می شود و به صورت گالن ۲۵ کیلویی با قیمت رقابتی است. مشتریان تهرانی جهت خرید عمده این محصول

این ها نام هایی از محصولاتی است که همگی در صنعت نوشیدنی بر پایه کنسانتره میوه و با افزودن امولاسیون میوه ای ، کلودیفایر ، رنگ های خوراکی ، طعم دهنده ها و نگهدارنده ها با نظارت غذا و دارو تولید می شوند.

تولید کننده های با ظرفیت های پایین و اصطلاحاً بازاری می توانند از بسته بندی کنسانتره آلبالو گالنی پارس فراور استفاده کنند.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه در نوشیدنی های شرکت سن ایچ

شاید برای بسیاری این سؤال به ذهن خطور کند که نوشیدنی سن ایچ با چه قیمتی کنسانتره میوه تولید می شود. شرکت سن ایچ یکی از بزرگترین تولیدی های آب میوه در ایران و جهان است. دلیل این موضوع یک زیر ساخت منطقی و اصولی و متکی بر تبلیغات مناسب و پیوسته است. زمانی که شما فروش خوبی داشته باشید و برای توسعه صنعت خود به درستی هزینه کنید قطعاً برند موفقی خواهید بود.

اما این دلیل بر این نیست که دیگر هزینه های متعارف صنعت نوشیدنی سازی را نداشته باشید. قطعاً خرید کنسانتره میوه در شرکت سن ایچ و سایر شرکت ها به صورت دائم در حال انجام است و این معاملات با طرق بازرگانی محتلفی انجام می شود که به زودی در کتابی به آن اشاره خواهم کرد.

در کتابی تجربه های بیزنس موفق خود در صنعت افشره های میوه ای و تجارت موفق پارس فراور را برای علاقه مندان خواهم گفت. حرف هایی از بیزنس و کسب و کار روز در دنیا در سال ۲۰۲۲ میلادی و ۱۴۰۱ هجری شمسی در ایران و جهان که انجام دادیم و در حال انجام هستیم.

چرا کنسانتره پرتقال قیمت بالایی دارد؟

قیمت کنسانتره آلبالو

بسیاری از عزیزان همواره کنجکاو قیمت هستند، به این نیت که بیزنس قیمت است و کیفیت. در حالی که این نظر ما نیست. در شرکت پارس فراور پیگیری پیوسته مشتریان موجب ارتقا کیفیت و در عین حال افزایش ارزش افزوده می شود. مشتریان ما در شرکت بابت خرید کنسانتره آلبالو یا هر طعم دیگری تنها به معیار قیمت با ما ارتباط نمی گیرند.

مشتریان برای کالا خود ارزش قائل هستند و در عین حال ما را به طور پیوسته در ارتباط با خود می بیند و اینگونه در کیفیت و قیمت ما تأمل همیشگی دارد.

حال بسیاری می پرسند آقای رشیدی چرا کنسانتره پرتقال قیمت بالایی دارد؟!

خب پاسخ مشخص است چرا که هزینه خرید پرتقال و ضریب تبدیل بالاست، پیش خود چه فکر می کنید؟! فکر میکنید کیلویی ۲۰ هزار تومان سود ما می شود؟! خیر این خبرها نیست و ما دریافتی ارزش افزوده مشخصی تخت نظارت تعذیرات حکومتی داریم.

دوستانی که به شما داخل اینستاگرام یا هر فضایی و بی هویت فقط با قیمت رقابتی یا به اسم جنس من خارجی و با کیفیت هست مذاکره می کنند قطعاً اول و آخر نگاهشون به جیب شماست نه جلب رضایتتون.

2 پاسخ
 1. مهران رفیعی
  مهران رفیعی گفته:

  مطلب جالبی بود
  به نظرتون صنعت آب میوه سازی از ارائه کالای متوسط به کالا لاکچری بدل خواهد شد؟

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   با سلام
   صنعت غذایی و علی الخصوص صنعت نوشیدنی سازی از کیفیت تولیدات بالایی برخوردار است، این در حالی است که صنعت آبمیوه سازی بسیار امور تولید را آسان نموده و مشتریان در حال حاضر از کیفیت محصولات رضایت دارند.
   ایده و نظر شما جای تأمل دارد و به نظر کمی برای تبدیل شدن این محصول به کالای لاکچری دور از ذهن نویسنده می باشد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *